MapleStory
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
MapleStory

הפורום הרשמי למייפל סטורי נוצר עי אורי דמארי וגל סירי {c}
 
אינדקסGalleryLatest imagesהרשםהתחבר

 

 Pq Ludibrium

Go down 
מחברהודעה
SuperAdmin
Admin
SuperAdmin


מספר הודעות : 132
Registration date : 13.10.08

Pq Ludibrium Empty
הודעהנושא: Pq Ludibrium   Pq Ludibrium Icon_minitimeTue Oct 14, 2008 5:03 pm

Pq Ludibriumפה יהיו הוראות מפורטות על מה שלבי ה פארטי קווסט ואיך לעשות כל שלב! תהינו!

אוקי התחלנו! עליכם להגיע לעיר LudiBrium לאאוס טאוור (Eos Tower) איך שאתם מגיעים תעלו למעלה ותשתגרו בשיגור היחיד שיש שם,עליכם להגיע לשם מצוידים בפארטי של שישה אנשים שכולם רמות מרמה 35 עד רמה 50!

*הפארטי הוא מרמה 35 עד רמה 50 ב-ל-ב-ד!

כדי שהפארטי שלכם יהיה טוב הוא צריך לכלול:קוסם עם שיגור(חובה!)בנדיט או אססיאן עם Dark Sight מלא,אססיאן עם Keen Eyes מלא,או קשת עם Eye of the Amazon מלא!,Cleric שיכול לרפאות (כמה שיותר בקסם הריפוי כמה שיותר טוב!)חובה שיהיו לכם All Cure Potions שזה בקבוק שקונים בחנות שיקויים והוא מרפא כל קללה מעלכ,זה יעזור שכאשר תלחמו נגד הAlishar הקסמים שלכם לא יהיו נעולים.

המנהיג צריך ללחוץ על Red Sign

*בימי שישי שבת ראשון הסרברים מלאים בטירוף! לכן כדאי לעשות את זה לא בימים האלו,או פשוט למצוא סרבר ריק עם Track.

איך שאתם נכנסים זה מה שאתם צריכים לעשות:הרגו את כל העכברים!(Ratz ו Dirty Ratz)מהעברים ייצאו כרטיסים,תנו את הכרטיסים למנהיג הפארטי או גרמו לו לקחת אותם בעצמו.

לאחר שכל הכרטיסים אצלי מנהיג הפארטי הוא צריך ללחוץ על הבלון האדום ותעברו שלב!שלב שני!

בשלב הזה צריך הרבה עבודת צוות!

בשלב הזה יש קופסאות! שברו את הקופסאות ואיספו את הכרטיסים שנופלים מהם ותנו אותם למנהיג החבורה

*הקופסא השניה בסדר איך שאתם שוברים אותה היא משגרת אתכם למפה אחרת שגם שם יש קופסאות הדרך הכי טובה לעבוד את השלב הזה היא:

שכל חברי הפארטי ילכו לשבור את הקופסאות חוץ מחבר אחד שיעמוד ליד הקופסא השניה,אחרי שאתם בטוחים ששברתם את כל הקופסאות חות מהקופסא השניה,אמרו לחבר הפארטי שעמוד ליד הקופסא השניה לשבור אותה,לאחר מכן תעברו למפה הבאה ושם שברו את כל הקופסאות ללא יוצא מין הכלל.

תשתגרו בשיגור חזרה ותחזרו לאותה מפה הקודמת,תתנו את כל הכרטיסים למנהיג החבורה,מנהיג החבורה צריך לדבר עם הבלונים ואתם עוברים שלב!*בדקו שלא חסר לכם שום כרטיס!

שלב שלישי!

שברו את הקופסאות,הרבה יצורים בשם BlockTopus ייצאו מתוך הקופסאות,הרגו אותן ואספו את הכרטיסים.תנו את כל הכרטיסים למהניג החבורה,מנהיג החבורה צריך ללחוץ על הבלונים ואתם בשלב הבא!שלב רביעי!

בשלב הזה אתם תראו חורים בקירות,תשתגרו בחורים(עדיף המנהיג החבורה יישאר בחוץ)הכנסו לחורים*לפני שאתם נכנסים לחור תזרקו מטבע של 10 מסוס כדי לזמן את המקום שבו הייתם כדי שאנשים לא ייכנסו לשם עוד פעם סתם,בחורים תמצאו מפלצות שכל פעם שהעיניים שלהם נפתחות רק אז אתם יכולים לתקופ אותן.איך שאתם הורגים את המפלצות תקחו את הכרטיסים ולכו לשיגור אחר,או לחלופין חכו למעלה ליד הבלונים לכולם.תנו את הכרטיסים למנהיג,שהוא יילחת על הבלונים ותעברו שלב!

שלב חמישיפה אתם פשוט צריכים להכנס לשיגורים ולפני שאתם נכנסים תזרקו מטבע של 10 מסוס כדי לסמן את המקום!
*דבר חשוב!אל תרדו למפלצות שנמצואת למטה! הן יכולות להוריד 7000 ולהרוג אותכם במקום!,למעלה בשיגור האחרון צריך קוסם שישתגר,למעלה,כי אי אפשר להגיע לדלת האחרונה אלא אם כן אתה לא קוסם.אספו את הכרטיסים,תנו אותם למנהיג החבורה,הוא צריך ללחוץ על הבלונים ואתם עוברים לשלב הבא!:

שלב שישי!


בשלב הזה אתם צריכים למצוא את הסדר הנכון של השיגורים בקופסאות, חסכנו לכם לחפש את הסדר והבאנו לכם אותו ממש כאן! אז אתם צריכים לעלות בקופסאות לפי הסדר הבא!

133 221 333 123 111
תשתגרו בשיגור הבא ואתם בשלב הבא!

שלב שביעי!:מה שצריך לעשות בשלב הזה זה להרוג 3 פעמים את ה*רומבוט(המפצת הגדולה והשחורה הגדולה שיש עליה Blocktopus )מה שצריך לעשות זה לשלוח אססיאן או קשת,וכל שאר הפארטי נשאר למטה,האססיאן או הקשת צריך להרוג את העכבר שלמעלה,איך השעכבר מת מזומן הרומבוט!

*הרומבוט עושה הרבה נזק לכן הקוסמים שהם לא קלריקים יידאגו שהקלריק ירפא לעיתים ממש קרובות.אתם צריכים לעשות את הפעולה הראשונה 3 פעמים ככה שלמנהיג החבורה יהיו בסוף שלושה כרטיסים,שיידבר עם הבלונים ותעברו לשלב הבא!

שלב שמיני!בשלב הזה אתם צריכים לעשות בדיוק מה שעשיתם ב פארטי קווסט בקרנינג סיטי,למצוא את הסדר של המספרים,רק שהפעם זה הרבה יותר קשה...,דבר ראשון יש יותר שחקנים דבר שני קשה יותר לעלות על הקופסאות כי יש יותר מספרים.*מנהיג החבורה לא צריך לעלות על הקופסאות אלא אם כן במהלך ע-PQ מישהו מהחברים מת או שמישהו תקוע או שהוא לא רוצה לעלות.

הנה הסדר של המספרים שעליהם אתם צריכים לעלות:

*המספרים באדום את המספרים שעליהם אתם צריכים לעלות,זה לפי הסדר! אתם צריכים לעשות את הסדר הזה חובה! ולא לא תצליחו לעבור את השלב!!!

אחרי שיהיה לכם CLEAR ייפתח לכם השיגור ותוכלו לעבור לשלב האחרון!שלב אחרון!:

בשלב הזה תפגשו את הבוס! כלומר המפלצת האחרונה בPQ,למפלצת קוראים Alishar,המפלצת מאד אבל מאד חזקה! אז הנה כמה טיפים איך לעבור את השלב בלי למות!

תצטיידו בריפויי MP בעיקר כי אם יש לכם קלריק אתם לא ממש צריכים ריפויי HP אבל תקחו בכל זאת כי אם הקלריק מת או שהוא לא לידכם ואתם עומדים למות תצטיידו בריפויי HP! המפלצת עושה קללות! כמו שאמרנו בהתחלה יש להצטייד ב-All Cure Potions כדי לרפא את הקללות!

עליכם לשלוח את הקשת שלכם או האססיאן שלכם למעלה להרוג את העכבר והקופסא,ברגע שהעכבר מת והקופסא נשברת המפלצת מזומנת!*שאתם תוקפים את המפלצת כל זמן מסוים היא מזמנת מפלצות בשם Chronos גם latoon Chronos וגם Master Chronos ,הרגו גם אותם!!!ברגע שהAlishar מת ייפלו ממנו מפתחות! על המנהיג לקחת את המפתחות ולדבר עם הבלונים! וככה תעברו לבונוס!

שלב בונוס!

עכשיו אתם מועברים לשלב שבו יש לכם דקה אחת בלבד! עעליכם לפוצץ את הקופסאות! מכל קופסא יוצאים הרבה ריפויים,כסף וגם חפצים כמו גלימה לרמה 50 ועגילים לרמה 50... וכ'ו.שנגמרת לכם הדקה אתם מקבלים עוד נקודות ניסיון וגם משהו מבין הדברים הבאים(פרס):
הנה טבלת נקודות הניסיון ועוד כמה פרטים על ה-PQ:
שלב מידע על השלב בלונים מס' כרטיסים שצריך נקודות ניסיון
1 Ratz Red 25 2100
2 Boxes Orange 15 2520
3 Bloctopus Yellow 32 2940
4 Darkness Lime-Green 6 3360
5 Climb Green 24 3770
6 No. Jump - - -
7 Rombot Sky-Blue 3 4620
8 Combination Blue - -
9 Alishar (Boss) Violet Key 5950
מקווים שתצליחו בפארטי קווסט! ושיהיה לכם רק במזל למצוא דברים טובים!
חזרה למעלה Go down
https://maplestory.forumhebrew.com
 
Pq Ludibrium
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» Pq Ludibrium

Permissions in this forum:אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
MapleStory  :: מייפל סטורי~maple story :: הסברים-
קפוץ אל: